На думку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Верховна Рада не підтримала кандидатуру Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики у зв’язку з інформацією про виплату йому $ 4 млн бонусів від “Нафтогазу”.

Про це він заявив в ході інтерв’ю телеканалу “Прямий” в п’ятницю, 18 грудня.

“Була дуже жвава дискусія на фракції (на засіданні фракції партії” Слуга народу “в понеділок – ред.): Хтось підтримав Юрія Юрійовича, хтось виступав проти, в тому числі звучали питання, пов’язані з 94 мільйонами, а після цього 170-ма мільйонами виплат в якості бонусів за його попередню діяльність, яка була ним організована в “Нафтогазі”. І вже тоді частина фракції висловлювала іншу позицію і не підтримувала цю кандидатуру “, – додав спікер.

Разумков припустив, що головним контраргументом проти Вітренка були “гроші, отримані в якості бонусів від” Нафтогазу “.

“Я думаю, це було тим, що розділило зал”, – сказав спікер парламенту.

Крім того, Разумков заявив, що і сам не підтримував кандидатуру Вітренка на пост першого віце-прем’єра – міністра енергетики.

Нагадаємо, у четвер, 17 грудня, Верховна Рада провалила голосування за призначення колишнього топ-менеджера “Нафтогазу” Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єра, міністра енергетики. Парламент віддав всього 186 голосів “за” з 226 необхідних.