У Порошенка розгойдують громадську думку під переворот. Такими думками поділився популярний телеграм-канал “Klymenko Time”.

Спочатку Звіробій в інтерв’ю звичайно ж “5 каналу” говорить про те, що в Україні “готовий грунт для громадянської війни”.

“У нас абсолютно готові підстави для громадянської війни. На цих судах і майданах люди, які протестують, з останніх сил намагаються не перейти грань, за якою буде громадянська війна, але ця межа вже занадто близько. Це провокує наша” зелена влада “, – у звичайній манері заявила волонтерка.

Потім Чорновіл з автоматом в руках розповідає про те, що країну точно чекає четверта революція. І підключається до дискурсу кампанії Порошенка про “червоні лінії” для Зеленського.

Телеграм-канал “Klymenko Time” закликає Службу безпеки України викликати обох на допит і дізнатися що саме їм відомо про підготовку якихось “громадянських воєн” і “революцій”.

А всі медіаресурси Порошенка взяти на постійний моніторинг на предмет розхитування ситуації в країні і прихованих закликів до повалення конституційного ладу.