Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 30 вересня, обговорив з силовиками і військовими питання забезпечення армії і план подальшої деокупації України.

Глава держави провів чергове засідання ставки верховного Головнокомандувача, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Учасники заслухали доповіді командувачів військами оперативних напрямків про актуальну ситуацію на ділянках фронту, де зосереджені основні зусилля, та розглянули план подальшого звільнення українських земель від окупантів, йдеться у повідомленні.

Також окремо присутні проаналізували ймовірні дії противника найближчим часом.

Крім того, члени ставки розглянули питання забезпечення озброєнням і боєприпасами Сил оборони та їх розподіл по угрупованнях, які знаходяться на найскладніших ділянках фронту.

“Ми контролюємо ситуацію. Все буде Україна”, – підкреслив президент.

На Парламентському саміті Кримської платформи, який пройде 24 жовтня у Загребі, Україна представить першочерговий план дій органів державної влади після деокупації Криму.
Про це у Фейсбуці повідомило представництво Президента України в АР Крим.

Як зазначається, для розробки першочергового плану дій органів державної влади України після деокупації Криму за дорученням Президента була створена робоча група.

Одна зі сфер її діяльності – відновлення безпеки та правопорядку на деокупованому півострові, а також відновлення публічної влади.

У представництві Президента зазначили, що кадровий резерв усіх гілок влади для деокупованого Криму слід почати формувати вже зараз.