Вже навіть російські пропагандисти повідомляють, що Україна веде наступ майже по всій лінії фронту і від армії РФ надходить “тривожна інформація”

Є дані, що сьогодні ЗСУ дуже добре наповнюють обмінний фонд. Багато полонених окупантів, яких ми потім виміняємо на наших захисників.

Колишній ватажок терористів “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) також розповів подробиці початку наступу ЗСУ на Херсон.

Так, за словами Гіркіна, наші захисники почали вести вогонь по позиціях окупантів ще вночі.

“На Херсонському фронті противник за ніч знову обстріляв” хаймерсами ” греблю Новокахоської ГЕС та об’єкти в Херсоні. Відзначені неодноразові обстріли “пакетами” цих ракет наших передових лінійних частин. Як відзначають кореспонденти – “мабуть, ракет багато – не економлять, вже і по піхоті б’ють”, – написав Гіркін в соцмережах.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі також натякає на хороші новини з фронту.

Єрмак написав публікацію, прикріпивши до неї РСЗВ “Град” та підпис “І згинуть наші воріженьки, як роса на сонці. Під пекучим небом українського серпня”.

Можна сказати, що потужний наступ почався, коли ЗСУ підірвали ключові мости на Херсонщині.

Перший удар ЗСУ по Антонівському мосту відбувся 19 липня, потім повторився знову, а місцева окупаційна влада заявила про вимушене перекриття переправи.

Удари по мостах і складах на окупованих територіях завдають переважно РСЗВ HIMARS, які б’ють на відстань до 80 км.

В останні дні Росії вдалося провести лише поверхневий ремонт пошкодженого мосту. Він був однією з ключових переправ через Дніпро у Херсонській області.