Кирило Буданов розповів, що окупанти поблизу Бахмута змінюють свою тактику.

Окупаційні війська поблизу Бахмута тепер кидають у бій піхоту, а не артилерію чи іншу техніку.

“Перехід до іншої тактики всі бачать у Бахмуті. Вугледар був яскравим прикладом цього. У Бахмуті взагалі хвиля за хвилею просто йде піхота. Їх артилерія тільки підтримує, бронетехніки взагалі одиниці”, – розповів очільник української розвідки.

Він додав, що у Вугледарі росіяни намагалися просунутися за допомогою бронетехніки, але її знищили у перші години. Потім бій перейшов до стрілецької зброї.

Буданов також підтвердив, що Україна та партнери відчувають певний дефіцит снарядів.

“Порівнювати оборонно-промисловий комплекс Радянського Союзу, наш і більшості країн Заходу, з тими потужностями, які були під час холодної війни, неможливо”, – зауважив очільник ГУР.

Кирило Буданов також розповів, що від середини й до кінця весни Україну очікують вирішальні бої, які стануть переломним моментом у війні.

Він заявив, що точних термінів закінчення війни назвати не може, однак точно знає, як вона закінчиться, і це буде вихід на адмінкордони України 1991 року.

Про це Кирило Буданов сказав в інтерв’ю Forbes.

Журналіст наклав футбольну аналогію на 12 місяців великої війни і запитав, який зараз рахунок і яка хвилина матчу. Своєю чергою, Буданов відповів: “Рахунок 1:1, а хвилина 70-а. Це субʼєктивне бачення”.

На питання коли закінчиться війна, очільник ГУР зазначив, що може лише сказати як саме вона закінчиться.

“Закінчиться першою фазою для нас – вихід на адмінкордон. Але оскільки ми проговорили з вами, що зараз 1:1 і 70-а хвилина матчу, зробіть хронометричну паралель”, – сказав Буданов.