“Кухар Путіна” поскаржився, що українські військові потужно атакували окупантів у Бахмуті, але при цьому стверджує, нібито вагнерівці тримають 95% міста.

Пригожин просить Шойгу приїхати у Бахмут через успішний наступ ЗСУ.

Власник російської приватної військової компанії “Вагнера” Євген Пригожин поскаржився на те, що українські військові провели низку успішних контратак у Бахмуті Донецької області і зуміли прорвати фланги, на яких стояли кадрові військові країни-агресорки Росії.

Через це Пригожин почав бити на сполох і знову “нападати” на міністра оборони РФ Сергія Шойгу, з яким у нього вже тривалий час продовжується конфлікт. Про це повідомляє пресслужба Пригожина.

Через успішне просування українських військових “кухар Путіна” запросив Шойгу особисто приїхати до Бахмута і “оцінити ситуацію”.

“На флангах ПВК “Вагнер”, де перебувають підрозділи ЗС РФ, противник здійснив низку успішних контрнатак. Враховуючи складну оперативну ситуацію, а також ваш багаторічний досвід ведення бойових дій, прошу вас прибути у Бахмут, щоб самостійно оцінити обстановку, що склалася”, – йдеться у листі Пригожина, адресованому Шойгу.

При цьому Пригожин стверджує, нібито бойовики його ПВК контролюють 95% Бахмута. Проте ж всі ми знаємо, що окупантам вірити не варто.

Тим часом заступниця міністра оборони України Ганна Маляр зазначила, що Пригожин неодноразово робив заяви про те, що у його бойовиків з ПВК “Вагнера” практично не залишилося боєприпасів. Однак насправді, кількість ворожих обстрілів на Бахмутському і Лиманському напрямках істотно збільшилася. 

Також Ганна Маляр заявила, що українській армії вдалося просунутися на два кілометри на Бахмутському напрямку і не втратити контроль над жодною позицією за тиждень. Вона наголосила, що російські окупанти регулярно видають в ефір неправдиву інформацію про брак зброї і цим, цілком ймовірно, бажають виправдати реальну картину своїх втрат і поразок у Бахмуті.