Народний депутат від фракції “Слуга народу”, український спортсмен Василь Вірастюк в інтерв’ю НВ, опублікованому 18 червня, розповів, що вирішив піти в політику, коли переконався, що в парламенті є “багато фахових депутатів”. Вірастюк зазначив, що йому йі раніше пропонували стати нардепом.

Журналістка запитала: “У 2018 році ви сказали, що відмовлялися, бо вам не подобаються “корупційні схеми і корпоративний дух, який є в кожній партії”. Ви думаєте, у “Слузі народу “всі 247 депутатів чесні?”

“Не думаю, що всі. Але я переконався, що в залі є багато фахових депутатів, які насправді займаються справою, хорошою справою. Але, звісно, є серед них і такі, яким би я не довіряв”, – відповів Вірастюк.

Спортсмен не назвав імен нардепів, яким, на його думку, не варто довіряти.

Вірастюк вважає, що в парламенті його не “використовуватимуть” для блокування трибуни, але не відкидає, що буде цим займатися.

“Ви вважаєте, що це є використовуанням? Можливо, ця необхідність подекуди буває. Тому все залежить від ситуації. Але так, щоб хтось використовував і намовляв спеціально, – не думаю. […] Наперед [я такого варіанта] не розглядаю. Тут усе залежить від місця й теми”, – зазначив він, відповідаючи на запитання журналістки.