Через те, що усі плани путіна щодо захоплення України провалені – він змінюватиме цілі війни.

Як українці могли спостерігати, президент країни-терористки росії Владімір Путін не зміг досягти своєї “головної мети” – окупації України. Власне тому він буде змушений змінити цілі війни. Втім, яким саме буде рішення глави Кремля, наразі незрозуміло.

Про це повідомив керівник розвідки Міністерства оборони США Скотт Бер’єр.

Як повідомляє AP, провали армії РФ та обмежені ресурси окупантів в Україні чітко продемонстрували ситуацію – головні цілі Путіна реалізувати не вдасться.

“Наразі абсолютно ясно, що він (Путін) не зможе зробити те, що спочатку мав намір зробити”, – зазначив Бер’єр.

Окрім того, за його словами, тепер Путін змінюватиме свою мету. З’явиться інше рішення, від якого залежить тривалість війни.

“Він підходить до моменту ухвалення рішення. Яким буде це рішення, ми не знаємо. Але від цього багато в чому залежить, як довго триватиме цей конфлікт”, – вважає Бер’єр.

Водночас у ЦРУ вважають, що путін все-таки не відмовляється від захоплення України 

Глава Центрального розвідувального управління Девід Коен раніше заявляв, що недооцінювати Путіна не можна. І взагалі не факт, що він відмовився від своєї ключової мети.

“Я не думаю, що у нас є підстави вважати, що він відійшов від цього”, – припустив Коен.

Щоб аргументувати свої слова він нагадав натяки Путіна і російських офіційних осіб про можливе застосування ядерної зброї у разі втручання НАТО у війну Москви проти Києва.

“При цьому ми не бачили конкретних доказів планування використання зброї масового ураження”, – підсумував Девід Коен.