Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков у інтерв’ю BBC розповів, що планує створити власну політсилу після своєї відставки.
На питання про те, чи збирається він створювати власну партію, Разумков відповів, що “питання не в партії як структурі”.

“Я буду збирати людей, які дотримуються тих принципів, які були в 2019 році. Частіше саме таким магнітом є партія”, – сказав він.

Попри те, що наразі екс-спікер назви партії не придумав, він припускає, що до нього можуть долучитися як люди з фракції “Слуга народу”, так і поза нею.

“Думаю, що це можуть бути люди не лише у фракції. У парламенті вистачає людей, які знаходяться поза фракцією “Слуга народу”, – сказав Разумков.

Також у своєму скандальному інтерв’ю відставлений з посади спікера Дмитро Разумков назвав Банкову “проклятим місцем”.

Він зазначив: “Мені здається, що Банкова – вона якесь прокляте місце. Сюди хто не потрапляє, воно дуже сильно змінює людей.А бажано, щоб ти таким, яким приходиш до влади, таким же і йшов з неї. Але я тоді не до кінця, мабуть, договорив. Це все повинно обмежуватися законом і людьми”.

Своєю чергою блогер Михайло Шнайдер пише про те, що не помиляється лише той, хто нічого ніколи не робить.

Таку заяву він опублікував у Фейсбуці. Передаємо дослівно. 
Тому мені просто смішно слухати гучні заяви шоколадолюбів про те, що Зеленський вчинив якось не так, про те, що у нього щось не вийшло.
Вийшло. Друзі, президент не чарівник і не Месія. Він така ж людина як і ми з вами. Який так само як і ми, може іноді помилятися. Це цілком нормально і цілком природно.

А ось особисто для мене, вирішальне значення має його щирість, його відкритість і чесність. Я впевнений в тому, що Зеленський прийшов змінювати Україну на краще, а не набивати власні кишені.

Я впевнений в тому, що Зеленський прийшов працювати на благо нашої держави і народу, а не на добробут своєї сім’ї й до себе наближених. І саме цим він і відрізняється від своїх попередників.

А ще я впевнений в тому, що все у нього обов’язково вийде. Адже інакше, вже просто не може бути.