Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду продовжить розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «АРІАДНА ТВ» 20 вересня.Про це інформує у Фейсбуці пресслужба ВС.

“22 червня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі ВС продовжив розгляд справи № 9901/47/21 за позовом ТОВ «АРІАДНА ТВ», у якому оскаржено Указ Президента від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення РНБО України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача. Суд відклав розгляд справи. Наступне судове засідання призначено на 14:30 20 вересня 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час судового засідання було заслухано клопотання представника позивача про приєднання доказів до матеріалів справи, і Верховний Суд задовольнив це клопотання.

Окрім того, колегія суддів під час розгляду клопотання представників позивача про звернення КАС ВС до СБУ з метою надання представникам позивача письмового дозволу для ознайомлення з документами справи, що містять гриф «Для службового користування», звернула увагу на відсутність таких документів у матеріалах справи та зазначила, що це клопотання буде вирішено після надходження відповідних документів до суду.

ВС також задовольнив клопотання представників позивача і надав їм право на ознайомлення з документами із грифом «Таємно», оскільки представники позивача отримали доступ і допуск до державної таємниці.