Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков ще не підписав розпорядження про проведення у вівторок позачергового засідання парламенту.

Про це, як інформує кореспондент Цензор.НЕТ, він сказав на брифінгу в п’ятницю.

“Я б радив депутатам не бігти “поперед батька в пекло”. Якщо серйозно, ні, не підписав (розпорядження. – Ред.)”, – сказав Разумков і додав, що підписує розпорядження після того, як депутати подають йому належним чином оформлені документи.

За словами спікера, поки що йому така заява не надходила.

Водночас він погодився з тим, що є питання, яке необхідно вирішити, – заблоковані законопроєкти про перезавантаження Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Він пояснив, що через зареєстровані постанови про скасування голосування за закони, які продовжують судову реформу, він їх не може підписати і направити на підпис президенту.

В свою чергу, раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що у вівторок відбудеться позачергове засідання Верховної Ради.

За його словами, будуть розглядатися питання, що стосуються реформи правосуддя.

“Всі люди бачили, що Юлія Володимирівна (Тимошенко. – Ред.) блокує реформу правосуддя. Фактично, вона подає сигнал суспільству, що її влаштовує судова система в Україні, в той час як кожен другий громадянин України говорить про те, що не довіряє судовій системі. … За допомогою постанов вона заблокувала процес через що ці закони (про перезапуск ВККС і ВРП) не можна підписати зараз. Тому ми зберемося у вівторок. … Потрібно фактично провалити ці постанови”, – пояснив глава фракції “Слуга народу”.

Він також розповів, що до серпня більше не плануються проведення позачергових засідань Верховної Ради, а депутати зберуться вже 23 і 24 серпня.