У Київській області агітують за президента Петра Порошенка як кандидата, повідомляють у русі "Чесно".

Порошенко офіційно ще не заявляв, що йтиме у президенти знову, але агітаційні газети за нього (невідомого походження і з невідомим накладом) уже з'явилися.

У Коцюбинській селищній раді під Києвом у вільному доступі для працівників і відвідувачів з'явилася газета "Чому я за Петра Порошенка".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На шпальті є астрологічний прогноз, де навпроти знаку Терези портрет Порошенка.

"Рік буде для вас непростим, проте дуже успішним. Вам вдастся не тільки повоторити досягнення кількох останніх років, але і примножити їх. У цьому допоможуть люди, які у вас вірять, а також несподівана підтримка зі сторони. Вибір у складних ситуаціях буде зроблений на вашу користь. 

Недруги будуть переможені і на тривалий час перестануть заважати вашій діяльності", – йдеться у тексті.

"Ми телефонували депутату Сергію Данішу, якого внесено до реєстру як в.о. сільського голови Коцюбинського, але він відмовився коментувати ситуацію із газетами", – повідомляють у "Чесно".

Відзначимо, зо за словами, політолога Володимира Фесенка, Порошенко заявить про висування у другій половині січня. 



Головна для нього подія — отримання автокефалії Православної церкви України — вже відбулася. Тему томосу використовуватиме по максимуму.

Але Петрові Олексійовичу буде важко боротися з кількома проблемами. Великий антирейтинг, який за останні місяці не міняється, — майже 50 відсотків. І зростання ціни на газ. Усе, що дасть томос, можуть з'їсти тарифні проблеми.

Також, за його словами, Президент має давню політтехнологічну команду. Якщо і залучать когось зі США, то для роботи в соцмережах, із цільовими групами. Там вони можуть бути корисні.

Але після скандалу з Полом Манафортом (американський політтехнолог з червня по серпень 2016 року був керівником виборчого штабу Дональда Трампа.

Його звинувачують в ухиленні від сплати податків і приховуванні мільйонів доларів, отриманих, зокрема, за роботу на колишнього президента України Віктора Януковича), більшість американських політтехнологів остерігаються працювати в Україні.

На цих виборах не буде російських політтехнологів. Або дуже шифровано, по інтернету, – підсумовує експерт.