Про найоригінальніший аргумент шанувальників мародера (на мої вимоги посадок за котли і військові злочини). З коментів до попереднього поста. Ми, мовляв, «воювати не вміли», «ми були мирною країною» та й «нічим воювати було», розпочав свій допис Семен Семенченко в своєму дописі у Фейсбук.

 

Це – просто апофеоз тупості і підлості. Тобто мільйони витрачати на навчання всяких муженок і гелетеев в училищах та академіях, а потім на утримання їх дач і особняків це нормально? Але воювати замість в 2014 них повинні були добровольці. Вони вміли? «Нічим було воювати», зате розпродавати гігантський арсенал озброєнь, який залишився від СРСР, це нормально? Гроші в кишеню звичайно ж. Не в ваші зрозуміло… «Були мирною країною», так всі країни мирні поки не прийде Війна. До якої треба готуватися.

 

«Не вміли воювати»? Зате красти вміли? Щоб потім під захоплені оплески целователей рук віддати частку малу «на снайперські комплекси» або «на ППО» (яка ніколи не вистрілить бо все домовлено). Я все таки думаю що все дуже просто. У «верхнього класу панів» немає поняття Батьківщина, Росія, Україна. У них є поняття своєї Кишені. І в боротьбі за це вони домовляться хоч я чортом. А не тільки з друзями по роботі в КПРС чи ВЛКСМ і сусідами по особняку на іспанському узбережжі.

 

 

Нагадаємо, раніше, Перший президент України Леонід Кравчук закликав Володимира Зеленського покарати усіх порушників закону, незалежно від їх політичного статусу.

“Всіляко підтримуючи втілення в життя фундаментальних позицій демократії і верховенства права, прошу не забувати, що все це діє тоді, коли діє закон. Перед законом усі рівні. Я бачу, як люди, деякі депутати, політичні сили зневажають закон”.

 

Дивляться на закон, часто – на Конституцію, як на папірець, або ще гірше – на ганчірку. Це неприпустимо. Від вас залежить, щоб закон тріумфував. А ті, хто порушують закон, були притягнуті до відповідальності, незалежно, ким він був або є”, – сказав Кравчук, ймовірно, натякаючи на лідера “ЄС” Петра Порошенка, якого наразі судять.

Зокрема, одним з підтверджень цьому стала сама поведінка п’ятого президента – після слів Кравчука в Раді майже усі присутні почали аплодувати, звісно, окрім Порошенка, який прискіпливо стояв та, дивлячись на Кравчука, тримав руки опущеними.

Варто зауважити, що нещодавно над Порошенком відбувся суд щодо справи про злочинний наказ, яким начебто Порошенко схилив колишнього голову Служби зовнішньої розвідки призначити своїм заступником Сергія Семочка.

Щоправда, Печерський районний суд Києва залишив без розгляду клопотання прокуратури щодо обрання запобіжного заходу Порошенку. Раніше прокурори просили запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.