Третя штурмова бригада ЗСУ бере активну участь у наступальних діях на південній околиці Бахмута Донецької області. Українським захисникам уже вдалося знищити багато ворожої військової техніки, складів боєприпасів та особового складу противника. У середині травня підрозділ перейшов від оборони в контратаку, повідомляють українські ЗМІ.

 

“Ми кожного дня робимо свою роботу. Ми вразили дуже багато техніки, складів боєприпасів, особового складу. Хлопці працюють 24 на 7 у режимі нонстоп”, — розповів командир батареї “Вій”.

Штурмовики метр за метром вибивають росіян із флангу під Бахмутом, щоб зв’язати угруповання противника в самому місті та завадити його просуванню.

В одну з вдалих операцій під мінометним вогнем і автоматними чергами бійці зайшли на ворожий опорник.

“Група десантувалася з техніки під прикриттям пари танків, і вона провела майже весь день у повному відриві від своїх сил. Ми по фронту наступали близько 1800 метрів і відкинули ворога на дистанцію в 700 метрів”, — повідомив заступник командира першого штурмового батальйону 3 окремої штурмової бригади Дмитро.

За штурмовими групами в їхньому просуванні підтягуються артилеристи. Знищують російські ПТРК, щоб ті не вражали українські танки, “насипають” по російській піхоті.

    “Кожен метр нам давався дуже складно, тому що ворог був на цих позиціях досить довго і накопав таких позицій, що дуже складно їх викурити. У них у бліндажах ми заходили, дивилися, десь по сім метрів униз іде”, — каже боєць.

У контратаках 3-тя штурмова звільняє день за днем кілометри рідної землі. Бійці ЗСУ ліквідують російських солдатів десятками, поповнюють полоненими обмінний фонд і таким чином готують плацдарм для подальшого контрнаступу.