В ефірі ток-шоу “Право на владу”, під час дискусії про брак коштів для освіти та забезпечення навчальних закладів засобами захисту ведуча Наталія Мосейчук емоційно звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, якого запрошували на ефір, але він не прийшов.

«У мене питання до прем’єр-міністра Шмигаля, який, до речі, був запрошений сьогодні прийти. Чесно кажучи, я не розумію, чому така вибірковість в уряді. Тобто ви ходите принципово на один канал, на дочірні підприємства і ще на другий трошки. А “1+1”, де величезна аудиторія, ви ігноруєте. Поясність мені, будь ласка, чому? Ви з ким не хочете спілкуватись? Вас не Коломойський (співвласник “1+1”) запрошує, вас країна запрошує до розмови. І тому я дуже прошу: велкам сюди і відповідайте на запитання», – закликала телеведуча.

“Тому що я розумію, що гроші у Шмигаля, гроші у Марченка, ну ж не в міністра освіти, розумієте”, – підсумувала ведуча.

Варто зазначити, що кадрові рішення будуть ухвалюватися після 15 вересня.

Міністр економіки Ігор Петрашко і голова Мінфіну Сергій Марченко найближчим часом можуть бути відправлені у відставку. Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу “Україна 24”,

“Я думаю, що така ситуація назріває… Економічний блок у нас представлений міністром економіки і фінансів. Я думаю, що в першу чергу мова йде саме про цих осіб”, – сказав Стефанчук. За його словами, кадрові рішення будуть ухвалюватися після 15 вересня. Тобто після того, як Кабінет міністрів запропонує Верховній Раді проект державного бюджету на 2021 рік. “Все буде залежати від одного – наскільки ефективна і якісна робота буде проведена над проектом державного бюджету України і наскільки парламенту буде запропоновані нові підходи щодо подолання наслідків, спричинених COVID-19”, – зазначив Стефанчук.

В свою чергу, безліч телеграм каналів та екпертів зазначають, що Кабмін піде у повному складі, Зеленський не обмежиться відставкою лише декількох міністрів для показухи – президент зажди заявляв, що якщо люди на своїх посадах не показують результат, то з ними потрібно прощатись.