Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко ввечері 12 лютого спростував повідомлення про можливе бажання ОПУ створити ще одну партію, крім “Слуги народу”.

“Це все чутки. Партія “Слуга народу” – відомий бренд, партія, з якою приходила нова влада фактично в Україну. Тому в Офісі президента взагалі не розглядається питання щодо іншого якогось проєкту або будівництва нової партії”, – сказав Тимошенко під час рекламного блоку програми “Свобода слова Савіка Шустера”, яку транслюють на каналі “Україна” і на YouTube-каналі Shuster online.

Про те, що в Офісі президента готуються до створення нової партії, писала шеф-редакторка LB.ua Соня Кошкіна, посилаючись на свої джерела. Журналістка повідомляла, що прообразом нового проєкту може стати “Наш край”.

Тимошенко також зазначив, що не вважає можливим зараз розпуск Верховної Ради.

“Цих розмов [в Офісі президента] немає, і це показує голосування в Раді. Щодо дострокових виборів – це питання не стоїть, я не думаю, що можна взагалі про це говорити”, – сказав він.

Відмітимо, що За даними соцдослідження, проведеного з 5-го до 7 лютого 2021 року Київським міжнародним інститутом соціології, партію “Слуга народу” готові підтримати 15,5% українців – це третій показник. Лідирує в рейтингу КМІС “Європейська солідарність” (18,1%), друга – “Опозиційна платформа – За життя” (16,8%).

У Центру Разумкова результати відрізняються – за даними опитування, проведеного із 29 січня до 3 лютого, “Слуга народу” лідирує в рейтингу партій, але проголосувало б за неї тільки 22,2% виборців.