Сергій Притула заявив, що раніше підтримував керівництво “Голосу”. Але наразі у політсилі через нього проблеми. Політик не став заперечувати, що має амбіцію очолити партію.

Про це Притула розповів в інтерв’ю виданню BBC Україна. Він зауважив, що всіляко підтримував керівництво партії та вірив у нього.

Коли раніше Притулу запитували, чи не має він бажання очолити партію, політик відповідав, що вже є голова, її слід підтримувати, вона зі всім впорається.

«А зараз людина рік пропрацювала, партія йде не туди. У нас є величезні проблеми саме через керівництво», – наголосив Притула.

Він додав, що люди, які йшли в “Голос”, не очікували, що керівництво своїми діями ставитиме під загрозу існування партії, що будуть обґрунтовані претензії НАЗК щодо витрачання фінансів на виборах, що голова партії почне розказувати про можливі коаліційні історії зі “Слугою народу”.

“Якщо одна людина помиляється у тому, куди має рухатися партія, то на це має бути належна відповідь від інших людей у партії”, – підсумував політик.

Притула не заперечує, що хотів би очолити політсилу. Про це він заявляв на з’їзді партії, коли таке питання обговорювали.

«Я сказав, що амбіція (очолити “Голос”) у мене є і я не буду цього заперечувати,– зазначив політик.

Та додав: якщо хтось буде вважати, що “постать Притули достатньо контроверсійна, що він не потягне партію і йому краще бути на інших позиціях – питань немає”.

В свою чергу, партія “Голос” заявила, що має економічний антикризовий план для країни. Його прийняття має захистити робочі місця українців, зберегти підприємства від банкрутства і дати шанс економіці на розвиток. Про це повідомила лідер партії “Голос” Кіра Рудик на сайті політсили.

“За цей рік Україна ще більше ”закріпила” за собою звання найбіднішої країни Європи. І мільйони українців щодня відчувають це на собі! Уряд своєю абсолютною некомпетентністю довів країну до цього стану. Попри пусті обіцянки зростання економіки, за перший квартал ми бачимо зниження на 3%. Безробіття зараз уже на рівні кризи 2009 року. За минулий рік близько мільйона українців, просто вдумайтесь в цю цифру, близько мільйона втратили роботу”, – заявила Рудик.

За її словами, ціна неоголошених заздалегідь локдаунів вражаюча. Лише сектор громадського харчування, ресторатори втратили більш як 6 млрд гривень.

Нагадаємо, у березні 2020 року в партії стався скандал. Причиною назвали голосування деяких депутатів  за президентський законопроєкт щодо роботи ДБР і НАБУ. Тоді ж нардепи заявили, що їх хочуть виключити з “Голосу” через голосування. Але голова фракції Ярослав Железняк заперечив це. Згодом 10 парламентарів від партії підписали заяву щодо переобрання керівництва фракції, адже воно відійшло від “демократичних та антиолігархічних принципів”.