На засіданні Ради 18 вересня відбулася чергова жорстока словесна перепалка між нардепом від “СН” Георгієм Мазурашу та представником “ОПЗЖ” Нестором Шуфричем. Причиною непорозуміння стало обговорення поправок до законопроекту №2194 про “земельну децентралізацію”.

Так, під час виступу Нестор Шуфрич звинуватив “слуг”, що ті “зливають свої поправки”. У відповідь на це нардеп Мазурашу, без уточнення імен, відповів наступне:

“Він майстер спорту зі стрільби з лука, за що респект. Але він ще й заслужений майстер маніпуляцій. Будь ласка, стежте за своєю принциповістю, а зі своєю якось самі розберемося. І бажано, щоб ви принциповість проявляли в інтересах України, а не розумієте, кого”, – заявив Мазурашу.

На подібне звернення, Шуфрич нагадав, що справді є майстром зазначеного виду спорту і звернувся до нардепа із проханням “мати яйця” і називати прізвища опонентів.

“Колега Мазурашу, коли ви згадуєте ОПЗЖ і майстра спорту, майте яйця говорити прізвище. Що стосується маніпуляцій. Апелюють до маніпуляцій і дезінформації тоді, коли немає фактів і аргументів доводити зворотне. Тому, будь ласка, назвіть факт маніпуляції, факт дезінформації. І доведіть інформацію, яка це спростовує. Це буде по-чоловічому. А коли нічого сказати, “нічого на дзеркало нарікати, коли пикою не вийшли”, – заявив нардеп ОПЗЖ.

Машуразу вирішив не залишати слова Шуфрича без належної уваги і жартома відповів, що “не показуватиме те, про що той просить”.

“Я вам сказав, що з повагою ставлюся до звання майстра спорту зі стрільби з лука. Це олімпійський вид спорту. Я сказав, що ви заслужений майстер з маніпуляцій. Тому що до моєї першої поправки справа дійшла сьогодні, а ви вже позавчора звинуватили маніпулятивно, що нібито Слуга народу зливає свої правки. Ви подивіться за своїми колегами, які не на всіх правках наполягають. І під час правки своєї я розповідав не про чисте небо і красиві поля, а про державну правку, яку просив підтримати. І, вибачте, я вам не буду показувати те, що ви попросили, тому що це не входить у функції парламентаризму”, – додав Мазурашу.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.