Теперішня влада України має максимально обережно вирішити ситуацію з тими, хто намагається завадити їй будувати незалежну Україну. З такою порадою звернувся голова делегації у тристоронній контактній групі Леонід Кравчук до урядовців, під час інтерв’ю для “Радіо Свобода”.

“Сьогодні дуже треба бути обережними владі, усім, хто взяв на себе відповідальність будувати нову Україну. [Потрібно] почистити цю ситуацію і сказати, що вона вже не так забруднена різними людьми, які приїхали сюди не будувати Україну, а заважати цьому”, – відповів Кравчук на запитання про наявність російських агентів в Офісі президента України.

В ході обговорення, Кравчук не оминув увагою діяльність проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя”.

“Вони живуть в Україні, а хочуть будувати російську Україну і їдуть радитися у Кремль. Це що, не очевидно? Очевидно, тому я нічого не перебільшую. Я кажу, що дуже багато людей, які живуть в Україні і заважають їй. Одні прямо, а інші опосередковано, але це вороги України”, – підкреслив перший президент України.

Разом із тим, Кравчук підтримав слова американського президента Джо Байдена про те, що російський президент Володимир Путін – “убивця”.

“Я думаю, це буде загострення відносин. Правильно говорить Байден чи неправильно? Якщо сьогодні на Донбасі загинуло 13 тис. українців, і їх убивають тому, що Україна хоче мати своє право на внутрішню й зовнішню політику, і цю війну розв’язала Росія, і не без участі Путіна – я не можу сказати, що Кремль і його керівництво, і сам Путін не вбивають українців. Я заявляю: так, українців сьогодні вбивають на Донбасі. Можливо, і Байден це бачить, і він це не просто придумав, а за реальним фактом”, – підкреслив Кравчук.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.