З публічних декларацій стало відомо, хто з керівників великих українських міст і голів усіх обладміністрацій має найбільші статки, розпоряджається багатьма квартирами і автомобілями, а кого утримують заможні партнери. Ці дані були оприлюднені одним із українських ЗМІ.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко та його дружина Валерія мали 8 квартир та житлових будинків до повномасштабного вторгнення. А вже 27 лютого 2022 року Бондаренко став власником житлового будинку на 85 кв. м, житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами на 74 кв. м, нежитлової будівлі з надвірними будівлями та спорудами на 269 кв. м, двох земельних ділянок площею 33 га та 1,7 га, майна пайового фонду у селищі міського типу Лисянка Черкаської області, а також квартири на 143 кв. м та двох гаражів у Черкасах.

А від червня 2022-го дружина та діти Бондаренка могли користуватися квартирою на 70 кв. м в Іспанії.

Далі з декларацій стало відомо, що очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім разом із дружиною Юлією станом на кінець 2022 року володів 7 квартирами у Миколаєві. Особисто Кім мав п’ять квартир: на 116, 73 та 49 кв. м та дві — по 84 кв. м. А разом з дружиною володів ще однією квартирою на 103 кв. м. Водночас Юлія Кім мала у власності ще й квартиру площею 58 кв. м. Віталій Кім також мав нежитлове приміщення на 294 кв. м.

Тим часом Борис Філатов разом із дружиною Мариною мали у власності 5 житлових об’єктів.

Згідно з декларацією-2022, сам мер мав квартиру на 279 кв. м у Дніпрі та житловий будинок з господарчими будівлями і спорудами на 1395 кв. м у місті Підгородне Дніпропетровської області. Його дружина володіла квартирою на 212 кв. м у Києві, квартирою на 824 кв. м у Дніпрі та житловим будинком з господарчими будівлями і спорудами на 462 кв. м у селі Орлівщина Дніпропетровської області.

Окрім того, мер мав дві земельні ділянки у Підгорному — на 6 тис. та 1200 кв. м. Дружина Філатова також володіла трьома ділянками в Орлівщині. Вони також мали три нежитлові приміщення у Дніпрі та одне — в Смеїзі.