Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков уважає, що високі рейтинги кандидата у президенти, художнього керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського демонструють рейтинги "проти всіх" і розчарування в суспільстві. Про це Аваков сказав в інтерв'ю виданню LB.ua, яке вийшло 1 лютого.

Головний редактор видання Соня Кошкіна запитала: "Вас як людину, яка в політиці як мінімум 15 років, не обурює, що він є одним із лідерів президентських перегонів?"

"Чому мене обурює? Я досвідчена людина, розумію, що це рейтинг не Володимира Зеленського особисто. Це рейтинг "проти всіх". Це така фрустрація, розчарування. І так, це можливість молодому політикові Зеленському показати себе. Вибори є вибори, в цьому і демократія", – сказав Аваков.

Журналіст Олег Базар зазначив: "Зазвичай рейтинг "проти всіх" каналізують на якогось "народного героя".

"Так, це можливо, і є зараз народний герой. Може, і не ваш, і не мій герой, може, і не моїх друзів – але чийсь, виходить, герой, якраз має таку підтримку. Вам не подобається такий герой? А він такий. Як [комік, актор, блогер і політик] Беппе Грілло в Італії. Він теж комусь подобається, а хтось його терпіти не може… Хто вам сказав, що Зеленський зараз набере якісь там голоси? Він тільки на початку шляху Беппе Грілло. Може, він завтра піде далі. Мені він як артист подобається, часто смішно, а буває, і не дуже – з артистами так. А як політика я його не знаю", – додав міністр.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. Станом на 1 лютого ЦВК зареєструвала 28 кандидатів у президенти.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Згідно з опитуванням Соціологічної групи "Рейтинг", яке проводили із 16-го до 25 січня, за Зеленського готові проголосувати 19% опитаних, які мають намір іти на вибори і визначилися з кандидатом. На другому місці – лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко (18,2%), на третьому – чинний президент Петро Порошенко (15,1%).

Згідно з результатами опитування, проведеного центром SOCIS, Київським міжнародним інститутом соціології та Центром Разумкова з 16-го до 19 січня, Зеленський лідирує з рейтингом 23%. На другому місці – Порошенко (16,4%), на третьому – Тимошенко (15,7%).