У Силах оборони заявили, що ЗСУ продовжать завдавати ударів по військовим об’єктам росіян у тимчасово окупованому Криму. 

Про це повідомила керівниця об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону. 

Зокрема, вона заявила, що окупаційна влада у Росії розпочала евакуацію з тимчасово захопленого півострова. 

“Повернутися ми їм не дозволимо, тому що сезон вже розпочато і заколихувати їх теж не будемо. Не буде їм спокою в жодній точці тимчасово окупованого Криму, тому що ми дуже серйозно налаштовані повернути наші території і повернутися до кордонів 1991 року. Те, що вони дійсно будуть відчувати “сезон бавовни” в деяких місцях і точках, – це однозначно, тому що дуже багато у них розгалужень на Кримському півострові”, – зазначила Гуменюк. 

Крім того, речниця додала, що російські військові на півострові намагаються не скупчуватися великими групами. 

Більше того, у тимчасово окупованому Криму, зокрема в радянському районі, російські окупанти копають окопи по периметру населених пунктів. 

Як розповів у ефірі «Громадського радіо» голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв, загарбники окопуються в Криму, риють окопи по периметру населених пунктів. Це зафіксували, приміром, на сході Криму. Кожен населений пункт вони хочуть зробити такою-собі фортецею. 

За його словами, загарбники роблять це, щоб продемонструвати міжнародній спільноті та всім жителям Криму, що будуть обороняти окупований півострів. Проте насправді перспективи у окупаційного війська на півострові невеликі. Вже згодом ЗСУ зможуть повернути Крим під контроль України.