Глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук, який висловив припущення, що Росія і представники ОРДЛО заблокують роботу ТКГ через питання про місцеві вибори, виступив з різкою критикою щодо п’ятого президента Петра Порошенка.

Кравчук нагадав, що Порошенко підписав невигідні для України Мінські угоди, які в повному обсязі не виконуються жодною зі сторін і на виконанні яких спекулює Росія.

За словами першого президента, ці домовленості прописані так, що Україна не може їх виконати, а «розгрібати доведеться дуже і дуже довго, і багато».

«Тепер ті, хто підписував документ перетворилися у вчителів, що вони єдині патріоти, рвуть на собі сорочку, всі інші вороги, привласнили собі роль великих патріотів України, привласнили, приватизували і всюди говорять ми це зробимо, дайте нам ще раз владу. Подивіться на Київ, уже на всіх вулицях портрети, треба взяти владу, ми перетворимо Київ на європейську столицю і так далі. Ну, а чого ви не робили 5 років тому це. Хто вам заважав? », – сказав Леонід Кравчук в інтерв’ю« Радіо Свобода ».

Передвиборну агітацію тих, хто був при владі минулі п’ять років Кравчук не сприймає і вважає, що, якщо людина не змогла зробити, маючи владу в руках, то потрібно про це прямо сказати.

«Не зробив – треба сказати, що я цього не зробив, тому що не міг зробити або не вистачило чогось, або не зміг, скажи і не допускай більше помилок. А вчора робив погано, а сьогодні вчитель, того, що робив погано – це вже не лізе ні в які ворота, вибачте на слові», – обурився перший президент.