Президент України Володимир Зеленський закликав депутатів від “Слуги народу” закінчувати відмовлятися від відповідальності.

Як пишуть телеграм-канали, що після скандалу з Арахамією в ОП було жарко, стояв крик, після Зеленський відреагував в Telegram на висловлювання глави фракції СН у Верховній Раді Давида Арахамії про те, що для “Слуги” вигідно програти місцеві вибори.

Почитали передвиборну заяву Володимира Зеленського, зроблену «для своїх». Текст вийшов мотиваційний, з елементами роздачі наганяючи особливо відзначилися під «всепропалих» настроях колег, аналізує вчорашню заяву президента телеграм-канал Klymenko Time.

Президент закликає свою команду перестати відмовлятися від відповідальності. Ось ця емоційна частина заяви:

«Тому прямо і жорстко хочу сказати всім своїм. Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. Закінчуйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого. Закінчуйте готувати собі виправдання на майбутнє. У вас достатньо часу, щоб довести свою ефективність ».

Каже Зеленський, що боротьба з місцевими елітами буде непростою, але важливою:

«Це, звичайно, дуже важко. Тому що будь-яка радикальна зміна правил гри – це, перш за все, відповідальність. За себе і за свою команду. І це безперечно подолання важкого опору старих затятих корупціонерів на місцях, які буквально спресовані в міцні клани і регіональні мафії ».

Ще мотивації для колег:

«Мова зараз про те, куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти? І хочемо? Або вже зламалися на півдорозі? Але хіба справжні зміни можуть відбутися без виграшу, без перемоги, без віри в себе? Ось чому необхідно, щоб блищали очі. Щоб всупереч. Щоб всі навколо бачили бажання йти і боротися. По іншому ніяк”.

Як ми розуміємо, появі цього тексту з ОП сприяла в тому числі дивна заява Арахамії про те, що з політтехнологічної точки зору «слугам народу» вигідно отримати низький відсоток на виборах до місцевих рад. Мовляв, весь негатив тоді буде не на них, а на переможцях виборів. А «Слузі народу» буде легше отримати хороший результат на наступних парламентських виборах.

Стиль текстів – старий і впізнаваний. Часів, скажімо так, електоральної слави. Але наскільки з ним вдасться досягти потрібних ОП цілей сьогодні, в нинішніх умовах – питання.