Скандальний колишній прокурор Костянтин Кулик оформляється на роботу в Службу безпеки України. Про це в понеділок повідомив екс-нардеп Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі з посиланням на джерела.

За його словами, його документи вже передані до відділу кадрів спецслужби. При цьому Кулик збирається зайняти пост заступника в Головному слідчому управлінні СБУ.

Як зазначає Лещенко, Кулику в цьому питанні протегує олігарх Ігор Коломойський, якому він допоміг у справі його колишнього партнера Вадима Шульмана.

“Тим часом, справи Кулика генпрокуратура не передала в НАБУ після того, як ГПУ втратила функції слідства, а передає їх в СБУ. За Кулика” тягне мазу “Ігор Коломойський, якому Кулик допоміг в” питанні Шульмана “- колишній партнер Коломойського Вадим Шульман дав проти нього свідчення в ФБР, а Кулик вписав Шульмана в злочинну організацію Януковича і пред’явив йому підозру в тому, що Шульман відмивав гроші … через рахунки Коломойського. Атакуючи Шульмана, Коломойський намагається вирішити свої проблемні питання в США “, – пише Лещенко.

Нагадаємо, 27 листопада, генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив скандального прокурора Костянтина Кулика з органів прокуратури. Тоді Лещенко також стверджував, що за збереження Кулика на посаді в прокуратурі “боровся до останнього” український олігарх Ігор Коломойський. Причиною нібито стало те, що прокурор надавав бізнесмену “безліч послуг”.