Як відомо, національне антикорупційне бюро викрило і затримало трьох осіб, які пропонували 5 мільйонів доларів голові Фонду держмайна України Дмитру Сенниченку.

Підозрюваних затримали 29 січня “на гарячому” при передачі траншу в розмірі 50 тисяч доларів.

Водночас, сам чиновник прокоментував цю резонансну подію на своїй сторінці у Фейсбук. Повірте, це варте вашої уваги.

“Одразу після призначення Головою Фонду держмайна, трохи більше трьох місяців тому, я одразу ж написав допис «якщо до вас приходять посередники і пропонують зі мною домовитись – не будьте лохами, не вірте, грошей не давайте. Передавайте на благодійність».

Потім разом із СБУ ми затримували співробітників Фонду, які за грошову винагороду намагалися передати окремим діячам ексклюзивну інформацію про об’єкти, що приватизуються, – пише він.

“Сьогодні ми спільно з НАБУ завершили спецоперацію по затриманню діячів, які намагалися дати мені мені хабаря у розмірі 5 млн доларів. Отже «рєшатєлі» – заспокійтеся та зупиніться! Ваш час пройшов!, – запевнив Сенниченко.

За його словами, всім хто звонить з проханням про якись конкретний об’єкт повідомляю – слідкуйте за веб-сайтом, вся інформація про об’єкти приватизації, графіки, тізери на веб-сайті. Доречі, який через тиждень буде оновлений.

“Стосовно призначення на ту чи іншу посаду, в тому числі і у Фонд держмайна – я призначив собі заступників, яким я довіряю, далі вони проводять конкурси і конкурсна комісія і заступники обирають собі свою команду, тому не намагайтеся влаштувати когось у ФДМУ через мене! Я довіряю своїм заступникам і нікого до них в підпорядкування не влаштовую”, – додав чиновник.

 

Також, він запевнв, що фонд оновлюється. 

“Дякую всім, хто подається на конкурси! Наша нова політика та відкритість мабуть викликає довіру. На 26 посад подалося 380 людей! Хто не прийшов з першої спроби – не засмучуйтеся. Все тільки починається. Володимир Зеленський Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України, колеги, громадяни, – дякую вам за довіру, – підсумував він.

До слова, коментатори вкрай позитивно відреагували на такий вчинок.

“Дуже Круто! Саме такі речі надихають і дають віру, Діма, браво, Дякуємо, Дмитро, пишаюся та радий, що на керівних посадах прийшли люди з правильною позицією і бажанням побудувати щось справжнє. Так тримати!, Не словом, а ділом! Пишаюсь, що працюємо разом! Дякую за позицію, – пишуть коментатори.