Стане набагато легше воювати, – Жданов назвав головне завдання для ЗСУ на найближчий час.

Військовий аналітик Олег Жданов в ефірі FREEДОМ зазначив, що РФ направляє на Донбас особовий склад із військкоматів та техніку, яка йде з ремонту.

“Раніше була інформація, що десь до тижня вони їх навчають, а потім на поповнення втрат відправляють сюди. Але це не батальйонно-тактичні групи, це набагато простіше. Вони вливаються в ті війська, які є тут, на місці”, – пояснив експерт.

Потім він назвав головне завдання для української армії, яке полягає у розгромі тилів ворога.

Відсутність боєприпасів у тих обсягах, в яких вони їх нагромадили, сильно послабить росіян найближчими днями, що позначиться на роботі військ на передовій. І це дуже зменшить можливість ведення систематичних бойових дій. Вони залежатимуть безпосередньо від підвезення боєприпасів, – сказав він. Жданов.

Також, за його словами, ми поки що не маємо сил для формування контрнаступального угруповання, і українська армія намагається перевести війну трохи в іншу площину – у дистанційну війну.

“Ми намагаємося за рахунок розгрому тилів максимально послабити передову супротивника, і якщо у нас це вийде, то я скажу, що нам на передньому краї набагато легше воюватиметься”, – зазначив експерт.

Але найголовніше – це те, що артилерія Росії вже не зможе крити за нашими позиціями шквальним вогнем, як вони це роблять постійно.

Тоді ми отримаємо вогневу перевагу на передньому краї. Наша артилерія зможе продовжувати вести прицільний вогонь за будь-якими позиціями російських військ у межах своєї досяжності, – пояснив Олег Жданов.