Дружина п’ятого президента України Марина Порошенко очолила список партії “ЄС” на місцевих виборах в Київраду

Про це вона заявила на з’їзді “ЄС”.

Виступаючи на з’їзді, Марина Порошенко пояснила, що йде в політику, оскільки їй нібито не байдуже, що буде з Україною і як буде розвиватися Київ.

Кияни негативно сприйняли рішення дружини екс-президента:

“Гнати її з чоловіком разом”, “Рветься до корита хрюкаючи і плямкаючи, що не нажерлися?”, “Послухала її виступ. недолуга, далека від суті виступу. Лідер? Ні, звичайно!”, “На Рошен нехай йде працювати касиркою”, ” Їй треба з Тищенком на дебати піти, інтелект однаковий! “, – обурюються кияни.

Раніше рішення Марини Порошенко йти в Київраду розкритикував тг-канал “Вістей”.

“Вчора подружжя Порошенко зробило хід конем, висунувши Марину першим номером в списку партії” ЄС “на похід до Київради.

Однак, перша десятка на чолі з дружиною Порошенка – лише вітрина. За нею ховаються вже перевірені баталіями в Київраді депутати. Наші джерела в “Європейській солідарності” повідомили, що до прохідної частини списку точно потраплять голова земельної комісії Олександр Міщенко, секретар бюджетної комісії Георгій Ясинський, ще один представник бюджетної комісії Володимир Левін і багато інших діючих депутатів.

Цікаво й те, що “ЄС” відмовилися висувати свою кандидатуру на пост мера столиці, підтримавши Кличка, який публічно відхрестився від такої “руки допомоги”. Але всі ми розуміємо, що в оновленій Київраді УДАР з ЄС будуть міцно жати один одному руки і можливо, обніматися.

Примітно в цій історії і те, що за інформацією джерела Vesti.ua в партії “Слуга народу”, партія влади також готувалися запропонувати альянс УДАРу “, – йдеться в повідомленні каналу.