У Києві 4 вересня о 15:10 на електронну адресу колл-центру Служби безпеки України надійшло анонімне повідомлення з погрозою вбивства президента Володимира Зеленського.

Про це повідомили Vesti.ua з посиланням на своє джерело в Нацполіціі.

Зазначається, що на телефон довіри СБУ зателефонував невідомий, який представився Георгієва Володимиром Олександровичем. Громадянин попередив, чув про наміри вчинити замах на президента України та адмінбудинок Верховної Ради.

У ході телефонного дзвінка на номер, з якого була надана така інформація, слухавку підняла жінка, яка виявилася працівницею Києво-Печерської лаври.

Виявляється, Георгієв попросив її телефон, з якого і здійснив виклик на гарячу лінію СБУ. Зі слів жінки, чоловік має психічні розлади. Та постійно перебуває на Лаврській площі й, швидше за все, є безпритульним.

В даний момент правоохоронці встановлюють місце знаходження Володимира Георгієва, який повідомив про можливий замах на Володимира Зеленського.

Будемо слідкувати за подальшим розвитком подій, але імовірність того що замах на президента і напад на адмінбудинок Верховної Ради дійсно відбудеться досить низька.