Зокрема, шукають виробників протиповітряної, протиброньової, протипіхотної зброї та безпілотників.
Міноборони США хоче знайти нові прискорені шляхи виробництва зброї, яку планують передати Україні.
Про це повідомляє Reuters з посиланням на лист оборонного відомства.
Видання зазначає, що країна намагається наростити потужності для створення зброї, яка вимагає мінімальної підготовки, а також яку можна швидко експортувати.
Зокрема, Пентагон опублікував запит для виробників протиповітряної, протиброньової, протипіхотної зброї, а також для тих, хто створює безпілотні повітряні системи, засоби зв’язку та зброю для берегової оборони. США цікавлять темпи виробництва зброї та комерційні можливості.
Нагадаємо, нещодавно в Пентагоні заявили, що Повітряні сили США розробили нові безпілотні літальні апарати Phoenix Ghost спеціально для потреб України.
Про це журналістам CNN повідомив Джон Кірбі, представник Пентагону. У новому пакеті військової допомоги Україні буде 121 система Phoenix Ghost.
«Вони забезпечують можливості, схожі на ті, що є у дронів Switchblade», — сказав Кірбі. При цьому він зазначив, що між безпілотниками є деякі відмінності, але не назвав їх.
Представник Пентагону також додав, що нові дрони потребують «деякої мінімальної підготовки досвідчених операторів».
Із останнього Сполучені Штати почали постачати Україні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) та працюють з іншими союзниками по НАТО, щоби Україна отримала більше реактивних систем.
Про це розповіла заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд.
Вона зауважила, що реактивні системи залпового вогню, а також артилерія, є в останньому пакеті допомоги від США, та окремо наголосила, що постачання систем вже відбувається.
“Системи РСЗВ ми вже постачаємо”, – сказала Нуланд.
Вона додала, що США зараз працюють з іншими союзниками по НАТО з метою, щоби Україна отримала більше реактивних систем.
Окремо вона торкнулась питання боєздатності українських літаків, зауваживши, що є вже кілька держав НАТО, які постачають Україні складові, які дозволяють їй підняти у повітря більше літаків.
“І ви зараз маєте більше літаків на бойовому чергуванні, аніж ще тиждень тому, саме у результаті того, що ви отримали від союзників запчастини та інше до них… Отже, щоби бути абсолютно чіткою, перерахую: РСЗВ вже постачаються; є союзники, які працюють над літаками; а крім цього, є величезна кількість запчастин для військових літаків, які вже змінюють ситуацію”, – заявила вона.