Заступник керівника Офісу Президента Олега Татарова намагається оскаржити вручення йому підозри. Відповідне засідання відбулося 23 лютого в Шевченківському районному суді Києва. Розглянув скаргу слідчий суддя Володимир Бугіль. Заслухавши обидві сторони, він переніс засідання суду на 25 лютого.

Адвокати Татарова в суді заявили, що повідомлення про підозру було з порушенням норм закону. Адже, повинно бути подано за його місцем проживання.

“Однак Олег Татаров її отримав за місцем роботи. Сам порядок вручення підозри за місцем роботи є незаконним”, – підкреслила сторона захисту.

В свою чергу, юристка Тетяна Козаченко зазначила, що питання щодо Татарова ігнорували, адже його не тільки не звільнили, а ще призначили на посаду.

“Татаров ніколи не міг бути призначений на посаду в адміністрацію президента. Він особа, яка підпадає під заборону. Це особа, яка повинна бути в реєстрі люстрованих осіб”, – наголосила Козаченко.

«Татаров не просто недоброчесний, він частина злочинної влади, що багато років просто “роз’їдала” країну»,– сказала юристка.

За останніми подіями щодо заступника голови ОП, є очевидний факт – значить він потрібен комусь “вище”, вважає юристка. Козаченко зауважила, що наразі державні органи не можуть розібратися у повноваженнях і борються між собою.

“Поки держава не наведе кадрову політику, надалі будуть приймати не юридичні, а політичні рішення, які не можливо коментувати”, – переконана Тетяна Козаченко.

Вона зазначила, що наразі у справі Татарова показують на проблему конкретної особи, але не особа створила проблему, а її призначили та утримують люди, які потребують її послуг.

Варто зазначити, що скаргу заступника голови Офісу Президента розглядає суддя Володимир Бугіль, який раніше отримав висновок про недоброчесність від Громадської ради доброчесності. Однак прокурори відмовилися використати це рішення ради, аби оголосити йому відвід від справи.