Відтепер із президентом України Володимиром Зеленським треба погоджувати кандидатури на керівні посади Держслужби спецзв’язку та захисту інформації.

Про це йдеться в опублікованому на сайті глави держави указі №58/2021, яким Зеленський вніс зміни до указу президента від 4 червня 2008 року.

Зокрема, перелік посад керівників військових формувань, правоохоронних органів, кандидатури для призначення, на які погоджуються з президентом, доповнили посади голови Держслужби спецзв’язку та захисту інформації України, його перший заступник і заступники.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Що передбачає указ Ющенка

Указ третього президента України Віктора Ющенка передбачає погодження з главою держави кандидатур на керівні посади військових формувань та правоохоронних органів: начальників теркомандувань, командирів бригад МВС, перших заступників і заступників міністра оборони, Генштабу, начальників структурних підрозділів ЗСУ, командувача ООК та його заступника, заступника начальника ГУ розвідки України тощо.

Також сьогодні Зеленський підписав закон про збільшення допомоги тяжкохворим дітям.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зараз таку допомогу виплачують 691 дитині.

Відповідно до закону, допомога виплачується у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку. А раніше вона була на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Мова йде про дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, які мають важкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, важкі психічні розлади, цукровий діабет I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеню.

Також таку допомогу виплачують на дитину, яка отримала тяжку травму, якій потрібна трансплантація органу, паліативна допомога.

Закон набуде чинності з 1 січня 2022 року.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.