Днями Вірі Брежнєвій виповнилось 38 років. На честь свята Віра і її близькі вирушили в італійські Доломіти. Там компанію чекав казковий відпочинок в спа-готелі.

. «Ідеальний день народження – це ідеальна компанія в ідеальному місці. Я, як і хотіла, зібрала всіх сестер, і ми провели цей день в приголомшливою атмосфері. Єдиний мінус нашої великої компанії – це неможливість зробити загальне фото, на якому б всі вийшли добре, зате з нами весело. Я довго вибирала місце, де ми могли б отримати максимум задоволення за два дні, і знайшла новий готель. В результаті не хотіли їхати, але довелося. Постаралася передати в фото цей чарівний день і мій торт », – розповіла Брежнєва.

Відомо, що оренда одного номера на добу коштує 30 тисяч рублів.

До слова, Соня Кіперман не прийшла на день народження зіркової мами. Зараз дівчина живе і навчається в США. Але шанувальники заявляють, що Соня могла б і прилетіти.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Идеальный день рождения – это идеальная компания в идеальном месте … я , как и хотела, собрала всех сестёр и мы провели этот день в потрясающей атмосфере✨ Единственный минус нашей большой компании – это невозможность сделать общее фото, на котором бы все вышли хорошо 🤪🙈 зато с нами весело )) Я долго выбирала место, где мы могли бы получить максимум удовольствия за 2 дня и нашла новый отель ( обожаю свежие отели ) #lefaydolomiti В итоге не хотели уезжать… хоть и пришлось 🙈 постаралась в карусели передать этот волшебный день 💛 и мой торт 🎂☺️ И ещё немного сторис из #lefayresort ☀️

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

“Як же так?”, “Чому не приїхала до мами?”, “Невже посварилися?”, “Що не поділили?”.