Вірна соратниця колишнього президента Ірина Геращенко натякнула на зв’язок Порошенка з Рябошапкою.

Ірина Геращенко повідомила, що відставка чинного генерального прокурора Руслана Рябошапки буде символом розправи над опозицією в парламенті.

Про це повідомляє видання Klymenko-Time в Телеграм-каналі.

Так, у виданні повідомляється про те, що Ірина Геращенко своїми діями визнала, що Руслан Рябошапка є так званим “дахом” для Петра Порошенка і “свинобороновців”, які були під час його каденції.

Ірина Геращенко зробила заяву, що звільнення Руслана Рябошапки з поста генерального прокурора України буде розправою над опозицією. Також, автор поста висловлює своє здивування тим, як Ірина Геращенко від ведучої дитячої редакції державного телебачення стала аналітиком позитивних і негативних сторін відставки генерального прокурора.

Вчора, 5 березня, Рада відправила Руслана Рябошапку у відставку.

Почалося все з виступу різних депутатів від різних фракцій, які висловлювали свою точку зору з цього приводу. Пізніше до трибуни отримав можливість вийти і сам Руслан Рябошапка. Свій виступ він почав зі слів того, що смакує можливі результати голосування. Після цього він почав розповідати про те, скільки всього він встиг зробити на посаді генерального прокурора України. Підсумував свою промову словами про те, що він є незалежним діячем, якого не можна змусити щось робити проти його волі, і його можна тільки звільнити.

Після сказаних слів, він покинув залу Верховної Ради, не давши ніяких відповідей на запитання народних обранців.

Дана ситуація підняла рівень напруги у Верховній Раді. Депутат Вікторія Сюмар виступила з заявою того, що Руслан Рябошапка був помічником Володимира Зеленського, а не Петра Порошенка. При цьому, Юрчишин повідомив, що партія “Голос” не стане голосувати за відставку чинного генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Після всіх розглядів відбулося голосування, в результаті чого, більшістю голосів, Верховна Рада України висловила недовіру колишньому генеральному прокурору Руслану Рябошапка. Проти нього проголосувало 263 народних обранців. До слова, партія “Європейська солідарність”, “Голос” і “Батьківщина” не голосували за його відставку.