Колишній перший заступник генерального прокурора України Микола Герасимюк нелегально вивів кошти в Європу для купівлі житла.

Про це мовиться у статті журналістів Центру з розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP), передає Корупція.Інфо.

Зокрема журналісти показали розкішний будинок Герасимюка у Хорватії. Нерухомість він купив на ім'я своєї дружини Катерини, яка, в свою чергу, довірила двом агентам діяти від її імені.Герасим'юк перевів одному з довірених осіб щонайменше 150 тисяч доларів через сейшельську фірму Itaco Alliance, директором якої є прибиральниця з Києва Вікторія Гайдай.

Окрім того, Герасимюк і його дружина перевели ще 500 тисяч доларів в Словаччину і Хорватію для придбання нерухомості, використовуючи зареєстровану в Великобританії фірму Smartus Бізнес і Old World Management Ltd. з "пропискою" в Белізі.

За даними журналістів, гроші на таку нерухомість Герасимюк взяв за допомогу у знятті звинувачень проти соратників Януковича. Окрім того, він співпрацював з нардепом Грановським у справі Sky Mall.