Петро Кузик, комбат добровольчого батальйону «Свобода», в інтерв’ю українським засобам масової інформації розповів що думає про ситуацію в тилу України.

«Мені не зрозуміла байдужість у квадраті чи в кубі деяких людей, які при владі на місцях. Вони в ТікТок виставляють один одного, селфляться, б’ються між собою, гігікають.

Я розумію, що це вже банальність, але взяти і зробити батальйон «Парламент» і на два тижні – під Бахмут, в поля. Повірте, всі, хто виживуть, будуть ідеальні управлінці для держави» — запропонував Кузик.

Комбат добровольчого батальйону «Свобода» також запропонував, щоб усе суспільство приймало так чи інакше участь у здобутті перемоги.

«У мене в штабі правило, і тут я дякую моєму командуванню, щиро дякую, що вони зрозуміли, що таке добровольчий батальйон – управління батальйонами зараз формуємо ми. Ми постійно навчаємо і ми робимо це, повірте, я не кривлю, досить фахово.

Мені здавалося, якби в рамках всієї країни, якщо би велика доля парламенту пройшла піхотні бої, вони би себе вели зовсім по-іншому. Якби на рівні міністрів, замміністрів хоча б один тиждень посиділи на позиціях, у них би змінився світогляд, вони би зовсім по-іншому себе вели.

Війна для нас священна, бо ми боронимо Україну, український народ. А для когось це спосіб заробітку. І це розриває і підриває. Я більше скажу, отут я точно знаю настрої хлопців в окопах: та підла людина, яка робить зараз мерзенні речі, воно все фіксується і ця людина буде відповідати після завершення війни» — підкреслив комбат.