Народний депутат і член делегації у ПАРЄ Борислав Береза вважає, що погрози чеченського лідера Рамзана Кадирова йому не становлять реальної загрози.

Політик зазначив, що СБУ має визначити, чи є слова Кадирова погрозою, передає "Громадське".

"Я вважаю, що якщо би щось було більш-менш серйозне, вони мені б повідомили", – сказав Береза.

На питання, чи думав він про охорону, депутат відповів: "Я ходжу вулицями Києва сам, без охорони, використовую як свою автівку, так і громадський транспорт. Чому я повинен щось змінювати?".

Він також наголосив, що не має за що вибачатися перед російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою, чого вимагав Кадиров.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, що 24 січня під час брифінгу першого віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи Ольга Скабєєва перебивала її та діставала зауваження від інших журналістів. Один із них штовхнув росіянку, після чого Борислав Береза став між нею та Геращенко.

Після цього голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров пригрозив Березі: "Якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скабєєвою, обов'язково знайдеться справжній чоловік, який його дістане і вліпить дзвінкий ляпас".