Українські користувачі мережі Facebook бурхливо обговорюють агітаційні намети Юлії Тимошенко на фестивалі "Кураж Базар".

20 і 21 жовтня в Києві пройшов молодіжний фестиваль "Кураж Базар", який відвідали тисячі жителів міста. Перед входом на фестиваль (він проходив на території ВДНГ) гості помітили агітаційні намети і промоутерів Юлії Тимошенко. Побачене розлютило відвідувачів і вони не поскупилися на епітети на адресу політика.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Однак директор ВНДХ Євген Мушкин заявив, що агітаційні намети Тимошенко були встановлені незаконно і назвав це передвиборчим свавіллям:

Один з кандидатів в президенти (або уповноважений його представник) не посоромилася самовільно розмістити свою агітаційну палатку, банер прямо перед входом на Кураж Базар, роздавати відвідувачам листівки, забруднити стіни павільйонів Експоцентру клеєм і папером своїх друкованих матеріалів. На питання нашої служби безпеки про те, на якій підставі це робиться, представники політика залишили всі матеріали, намет і кинулися навтьоки. При цьому деякі співробітники політика нишком продовжують роздавати листівки і бігають від охорони по території. Цирк. Агітація за всяку ціну. Всі докази наші співробітники прибрали на склад. Буде подано заяву в поліцію.

PR-стратег Сергій Дідковський звернув увагу на те, що наступним кроком для Тимошенко є роздача продуктових пайків для хіпстерів, і акцентував увагу на тому, що у Юлії Володимирівни курс новий, а методи агітації старі.
 
Головний редактор журналу Playboy Влад Іваненко нагадав, що сім років тому журнал пропонував знятися Тимошенко у відвертій фотосесії, але політик проігнорувала запрошення.

Інші користувачі Facebook були більш категоричними. Вони закликали "спалити відьму" і "прибрати руки від Кураж Базару".