Журналіст Дмитро Гордон "подякував" президенту РФ Володимиру Путіну за ненависть між росіянами й українцями.

Так, в ефірі пропагандистської програми на каналі "Росія 1" 28 грудня він заявив, що саме Путін і його близьке оточення винні у війні на території України, передає видання "Гордон".

"Колись мій близький друг, покійний великий російський поет Євген Євтушенко написав чудові вірші "Чи хочуть росіяни війни?.." Йому і в голову тоді не могло прийти, що росіяни, на жаль, хочуть війни. І ви це продемонстрували сповна", — сказав журналіст.

"Ви прийшли на нашу землю з вогнем, ви — наші брати, яких ми так любили… І я не знаю, скільки років доведеться пройти, щоб відновити ці дружні стосунки. За те, що росіяни стали ненавидіти українців, а українці стали ненавидіти росіян, треба сказати велике спасибі Володимиру Володимировичу Путіну особисто і тим, хто його оточує", — додав він.

Він також зазначив, то найголовніше, чого хочуть люди в Україні, — це миру, а для припинення війни потрібно, щоб Російська Федерація вивела свої війська з Донбасу та з Криму, віддала Крим і окупований Донбас, а також "покаялася за смерті понад 10 тисяч людей".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Ці люди загинули у себе вдома, захищаючи свою землю, у себе вдома", — підкреслив Гордон.

На зауваження зі студії, що ці люди більшою мірою загинули на території "Л/ДНР", журналіст відповів: "Так звані "ЛНР" і "ДНР" — це Україна. Наші хлопці загинули на території своєї країни, що не нападаючи на суміжні країни".