За словами лідера фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко, у президента України Петра Порошенка "чемоданний настрій" перед президентськими виборами. 

Президент України Петро Порошенко стоїть за корупційною схемою з продажу української газотранспортної системи, заявила у Верховній Раді 2 жовтня лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко

 "У президента і його оточення вже чемоданний настрій… Вони хочуть прихопити із собою все, що, як вони вважають, не потрібно українському народу", – заявила Тимошенко. За її словами, мова йде про "тіньові корупційні схеми", зокрема, мають намір продати газотранспортну систему України за $7 млрд, що становить менше ніж 50% її вартості. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Тимошенко додала, що ГТС має залишатися у державній власності, а її реальна вартість становить $300 млрд. 

"Продати за майже половину – це означає провести корупційну оборудку на очах у всього суспільства", – сказала лідер "Батьківщини". Вона також заявила, що "новий президент України" поверне ГТС у власність народу.

 "Хочу також попередити Петра Олексійовича Порошенка: ми дуже точно знаємо, що його офшори… задіяні в цій угоді, і він стоїть за цими махінаціями. Я прошу його зупинитися і більше не використовувати своїх корупційних планів проти України. Нехай він уже через шість місяців спокійно піде", – додала Тимошенко. 

У звязку з останніми подіями, варто зазначити, що партії "Батьківщина" вважають, що незважаючи на заяви про те, що телеканал NewsOne перейшов у власність депутата від "Опозиційного блоку" Тараса Козака, його реальним господарем став президент Петро Порошенко.

Відповідну заяву опубліковано на сайті партії.

"Сьогодні стало остаточно зрозуміло, для чого Банкова влаштувала бійку з обвинуваченням" неправильних "телеканалів в" непатріотичній "позиції", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у одного з обвинувачених – телеканалу NewsOne – раптово змінився власник, депутат від "Оппоблока" Тарас Козак.

"Але немає сумнівів, що реальним господарем став Петро Порошенко. Зрештою, вже мало кого дивує його співпраця з оппоблоковцамі і медведчуківці, в компанії з якими, очевидно, він збирається йти на вибори ", – вважають в партії.

Президентські вибори в Україні мають відбутися 31 березня 2019 року. За даними вересневого опитування Київського міжнародного інституту соціології, за лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко проголосували б 19,3% виборців, а за чинного президента Петра Порошенка – 11,9%.