Міноборони рф і російські пропагандистські медіа готуються до чергової провокації на Донеччині за «бучанським сценарієм», аби звинуватити в цьому Україну.

Про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

«Для дискредитації України на міжнародній арені міноборони рф повідомляє про провокації за «бучанським сценарієм», що нібито «готує українська влада за підтримки західних кураторів». Кремлівські медіа дезінформують, що для реалізації задуманого українські військові «перевдягнуться у форму російської армії з білими пов’язками» та на камеру «будуть розстрілювати» мешканців Костянтинівки», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, пропаганда продовжує працювати за шаблоном і знову намагається перекласти на Україну відповідальність за масові вбивства мирного населення на території нашої держави.

Мета «попереджувальних» повідомлень кремлівських ЗМІ – спроба забезпечити «інформаційне алібі» та «підготувати» населення рф та міжнародну спільноту до скоєння страшних злочинів, які плануються окупантами, вважають в ЦПД.

Нагадаємо, міноборони РФ не визнає злочинів, які були скоєні російськими військовими в Бучі. У відомстві заявляють, що за час окупації міста жоден місцевий не постраждав від насильницьких дій.

Росіяни також називають «черговою провокацією» опубліковані в Україні фотографії та відеоматеріали, що свідчать про звірства російських військових.

У міноборони Росії стверджують, що всі підрозділи ЗС РФ повністю вийшли з Бучі 30 березня, а свідчення їхніх злочинів нібито з’явилися лише на четвертий день після цього, коли до міста прибули співробітники СБУ та представники українського ТБ.