Сьогодні Саакашвілі, який голодує у в’язниці, заявив про відмову від соку, вітамінів і глюкози. Голодування триває вже 37 днів.

Отже, повідомляється, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який 37-й день голодує у грузинській в’язниці, заявив про відмову від соку, вітамінів, мінералів і глюкози. Про це він розповів у своєму фейсбук.

“З сьогоднішнього ранку, щоб остаточно розвіяти всі безсовісні спекуляції, спрямовані на мою дискредитацію, я відмовився не тільки від соку, але й від мінералів і вітамінів, таблеток глюкози, які слугували для підтримки життєдіяльності організму”, – написав Саакашвілі.

При цьому він зазначив, що тепер в будь-яку хвилину і максимум через кілька днів неминучі серйозні ускладнення.

За словами Саакашвілі, деякі ускладнення вже очевидні, і в останні дні адміністрація в’язниці вже викликала до нього кількох фахівців.

“Для мене ясно, що метою Путіна і Іванішвілі є моє фізичне знищення. Тепер я сподіваюся на солідарність, людяність і громадянську позицію грузинського народу. Хай живе наша свобода!”, — написав Саакашвілі.

Сьогодні стало відомо, що міністерство юстиції України не розглядає питання екстрадиції експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі, адже щодо останнього в країні немає кримінального провадження чи вироку суду.

“Міністерством юстиції України не розглядається питання екстрадиції М. Саакашвілі”, — повідомили у відомстві на інформаційний запит УНН.

Пояснюючи свою позицію, у міністерстві апелюють до ст. 541 Кримінального процесуального кодексу України видача особи (екстрадиція) — це видача особи державі, компетентними органами якої ця особа розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку.