Мені регулярно пишуть, що я, мовляв, необ’єктивний до Петра Порошенка, а він зробив і те, і те, і те.

Про це пише політичний оглядач Олександр Кочетков на своїй сторінці в Фейсбуці.

“З самого початку стежу за політичною кар’єрою ПП і визнаю ряд його заслуг. Але він для мене втілює все те погане в українському політикумі, що не дозволяє Україні стати цивілізованою і успішною: жадібність, лицемірство, цинізм, нахабність, спритність, хвастощі. Причому, більшість адептів ПП все це знають-розуміють, але їх влаштовує. Вони готові, як їх вождь, говорити одне, а робити інше, головне для них: набивати кишені за рахунок українців. Розумієте, різноманітні нікчемні марусі будь-якої статі з-під фарисейства Петра намагаються і далі вчити нас патріотизму за нас же рахунок!

Тому Карфаген під назвою «Порошенко-патріот» повинен бути зруйнований. Зруйнований документальною правдою, яку адепти сивочолого криголама, звичайно, спробують вивернути навиворіт – типу, заповзав без мила в тил ворога, щоб розкласти зсередини, але спростувати це не в силах навіть вони “.

Раніше Семен Семенченко писав про Порошенка:

“Член уряду Януковича – Азарова Порошенко в 2010 році доводить наскільки Україні вигідні Харківські угоди. За час його президентської каденції по ним так і не було проведено жодного розслідування … У 2014 – 2018 роках Порошенко довів наскільки Україні «вигідні» не тільки Харківські угоди але і Іловайськ, Дебальцеве, ДАП, торгівля з РФ, офшори, добровольцi в тюрмах, Медведчук, «судова рехформа» … “Тисну руку , обіймаю, спасибо большое”… Все це лунало на просторах України багато років …. А реєстрові все це жерли, добавки просили та «дякували»…

І традиційне звернення до пастви «Святого Петра» … Ця жовта тепла рідина що струмує від вашого поганого ідола по вашим очам це саме вона. Так, так, точно вона. “Божа роса”, БЛД”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.