Володимир Зеленський хотів би стати президентом, який зі своєю командою приніс в Україну мир. Про це він заявив в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Коментуючи підтримку української делегації на переговорах «Нормандської четвірки» в Парижі з боку першого президента незалежної України Леоніда Кравчука, Володимир Зеленський сказав:

«Я дуже вдячний Леоніду Макаровичу Кравчуку. Це – великий президент. Він за підтримки українців приніс найголовніше Україні – незалежність. І він увійшов в історію як велика, дуже мудра, надзвичайна людина. Я навіть не сподіваюся бути таким президентом.

Але я хотів би бути президентом, про якого колись якийсь президент скаже, що він приніс зі своєю командою в Україну мир”.

За словами президента він відчув, що Україна може домовлятися з Росією.

До слова, добре відомо, що перший президент неодноразову висловлював підтримку нинішньому главі держави, давав цінні поради, та критикував опзицію за їх дії.

Чого тільки вартий його виступ, коли фракції “Голос”, “Європейська Солідарність” і “Батьківщина”, закликали українців вийти на Майдан 8 грудня – напередодні зустрічі лідерів нормандської четвірки у Парижі.

Якщо ви хочете допомогти процесу – то проти кого цей протест… Якщо ви хочете об’єднатись, то пишіть документи, які об’єднують. А ви пишете документи, які роз’єднують, і кажете, що український народ хоче висловити свою волю”, – сказав тоді Кравчук.

Він зазначив, що коли канцлерка Німеччини Ангела Меркель чи президент Франції Еммануель Макрон їдуть на переговори, люди не виступають проти, а навпаки їх підтримують.

Додамо, що сам Зеленський також назвав ахіллесову п’яту Мінських угод і оцінив ймовірність зведення стіни на межі з окупованою територією Донбасу.

“Що не вдалося. Найскладніше питання – це питання передачі кордону під контроль України. Це дуже смішно, тому що це наш кордон і це передача нашого кордону ж нам, але дійсно це слабке місце, «ахіллесова п’ята» Мінських угод – те, що було підписано нашої стороною, на жаль, ми підписали, що нам передають контроль тільки після виборів на тимчасово окупованих територіях», – заявив він.

Зеленський відзначив, що під час переговорів в Парижі 9 грудня дуже багато часу було приділено саме питанню кордону.

«Ми дуже багато часу приділили цьому питанню, дуже детально про це говорили – у нас різні позиції з президентом РФ. Мені сподобалось одне, що ми почали про це говорити, ми домовились, що ми продовжимо про це говорити більш детально з різними варіантами наступної зустрічі і це теж перемога, що у нас буде наступна зустріч», – додав глава держави.