Наші захисники продовжують звільняти українські землі від російських загарбників

До всього: Україна має намір також звільнити Крим, який був незаконно анексований. Під час звільнення півострова проросійські люди, швидше за все, будуть евакуюватися, але зробити це краще і проукраїнському населенню.

Про це під час чату в українському виданні заявив військовий експерт, полковник запасу, військовий льотчик-інструктор Роман Світан.

Люди, які захочуть жити в Україні і слідувати українському законодавству, зможуть повернутися на звільнені території після проходження процедури фільтрації.

“Їм доведеться виїхати в Росії, а далі через Росію повертатися на українську територію і заходити вже за нашими військами в Крим, проходячи певні процедури фільтрації”, – сказав Світан.

Водночас додамо, що у тимчасово окупованому Криму почастішали повідомлення про “бавовну”. Останнім часом на півострові панує дуже напружена атмосфера.

Про це для ЗМІ розповів кримський активіст та військовий ЗСУ Василь Самойлов. 

За його словами, у Криму напружена атмосфера була з початку повномасштабної війни Росії проти України. Однак зараз панічні настрої посилюються з кожним днем.

“Бавовна” дуже сильно впливає на моральний стан як окупантів, так і місцевих зрадників. Чим більше “бавовни”, тим більше вони починають панікувати, – сказав Самойлов.

Як розповів кримський активіст, після останніх вибухів все більше росіян намагаються втекти з окупованого півострова.

Такої масової втечі, як було під час першої “бавовни” влітку, зараз немає. Але дійсно все більше й більше росіян намагаються поїхати додому, в свою улюблену країну “бояришніка та перегару”,
– зауважив Самойлов.