Батько Володимира Зеленського Олександр визнав, що його син за роки президентства дуже змінився. Він погодився, що президент України “постарів”.

Під час розмови батько порадив журналістці не підбирати слова та визнав, що його син дійсно змінився.

Розмова батька Зеленського з журналісткою. Передаємо в оригіналі.

Журналіст: А ви помітили як він постарів?

Олександр Зеленський: Так, змінився.

Ж.: Ви називаєте це “змінився”?

О.З.: Я не хочу підбирати якийсь синонім, тому просто змінився.

Н.М.: Я дуже грубо сказала, так? Вас це ранило як батька?

О.З.: Та ну, Боже мій. Чим простіше, тим краще. Гра слів не вирішує ніякої проблеми. Важливий сенс. Він змінився саме так, як ви сказали, напевно.

Сам Володимир Зеленський погодився з думкою батька та запевнив, що не образився.

Ви ж сказали правду,– додав Зеленський.

Зауважимо, що ще на початку президентської кар’єри Володимира Зеленського його батьки були проти політичних амбіцій сина. Зеленський-старший важко сприймає критику на адресу сина.

Зокрема раніше, батько президента України Володимира Зеленського зізнався, що не завжди задоволений тим, як його син поводиться на своїй посаді. Водночас він вважає, що українці, які протестують проти дій глави держави й уряду, мають демонструвати своє невдоволення не під Верховною Радою, а в зоні ООС на Донбасі.

“Я не уповноважений зі своєю кваліфікацією обговорювати деякі питання. Те, що розумію, вважаю, нормально. Ось якщо говорити про “нормандський формат”, то, що міг хлопчисько, те й зробив. Обговорювати його неможливо”, – вважає Зеленський-старший.

“Виходять і бе-бе-бе… Нехай ті, які виступають, йде в АТО. Молодь ось ця біля Офісу президента, куплена. Ідіть воювати, а не там стріляйте. А ви кажете: “Демократія, розведення”. Ідіть, захищайте країну”, – розлючено висловився Зеленський-старший.

Але слідом зізнався, що багатьох речей розуміє не до кінця, отже, не може оцінювати об’єктивно всі дії свого сина на посаді глави України.

“Знаю тільки одне, що наміри у нього позитивні. Хтось його обманює… Він не може все знати. Він президент і повинен дотримуватися закону, відстоювати країну, любити свою команду, знайти міністра-технаря, хоча б напівтехнаря, щоб якось керувати цими всіма речами”, – підсумував він.

У свою чергу зазначимо, що якби найближчим часом відбулися нові вибори президента, то понад 30% українців проголосували б за чинного лідера Володимира Зеленського. На другому місці опинився б п’ятий президент Петро Порошенко.

Згідно з результатами свіжого опитування, рейтинг збільшився лише у Володимира Зеленського та проросійського кандидата Юрія Бойка. Натомість інші кандидати трохи втратили підтримку.

Свіжий президентський рейтинг:

Володимир Зеленський – 31,1% (серед тих, хто буде голосувати та визначився).
Петро Порошенко – 13,3%,
Юрій Бойко – 10,9%,
Юлія Тимошенко – 9,2%,
Ігор Смешко – 6,1%,
Володимир Гройсман – 5,7%,
Євгеній Мураєв – 5,7%,
інші кандидати – не більше 2%.