Президент України Володимир Зеленський приїхав на засідання фракції “Слуга народу”, на якому серед іншого можуть розглянути виключення нардепа Олександра Дубінського, який потрапив під санкції США. Зазначимо, що 25 січня глава держави відзначає свій день народження – йому виповнилося 43 роки.

Кадри прибуття глави держави опублікував Telegram-канал PavlovskyNews. Видання зазначає, що через кортеж створилася пробка на Парковій алеї.

Також підкреслюється, що депутатам під час цього засідання заборонили перебувати у залі з телефонами.

Крім Зеленського очікується, що на зустріч прибуде виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко, заявила в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” нардепка “Слуги народу” Галина Янченко.

“Можливо, на цьому тижні його кандидатуру будуть повторно виносити на посаду міністра енергетики. Також, якщо залишиться час, то буде надана можливість Олександру Дубінському висловити свою позицію, надати якісь факти, якими він володіє, перед фракцією”, – розповіла вона.

За словами іншого нардепа Олександра Качури, також планується обговорення звіту роботи української делегації в ПАРЄ і низки законопроєктів, зокрема, про вогнепальну зброю, Службу безпеки, Бюро економічної безпеки.

Раніше очільниця фракції Євгенія Кравчук заявила, що питання виключення Олександра Дубінського можуть розглядати на кількох засіданнях. Нагадаємо, що 11 січня США ввели санкції проти громадян України, серед яких нардеп Дубінський, колишній військовий прокурор Костянтин Кулик і екс-нардеп Олександр Онищенко, а також ряду інформаційних ресурсів.

Нагадаємо, Дубінський сам закликав скликати позачергове засідання фракції СН. Нардеп заявив тоді, що проти нього було вчинено провокацію з боку “непорядних опонентів, які написали брехливе донесення в державні установи США”.