Увечері, 20 березня, прихильники засудженого Сергія Стерненка прийшли з пікетом під двері Офісу Президента. У відповідь на дії протестувальників, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що вони, нібито, хочуть аби пролилася кров.

Він наголосив, що на протесті присутні особи, які замовили провокації.

“Замовники цієї провокації мріють, щоб вийшла поліція і пролилася кров. Після цього президента звинуватять у тому, що він використовує силу на мирних мітингах”, – заявив Геращенко.

Водночас, він підкреслив, що поліція не реагуватиме на подібні провокації та у силових відомств є достатньо ресурсів аби забезпечити порядок.

Чиновник наголошує, що обличчя деяких протестувальників потрапили на камери, завдяки чому їх можна буде розпізнати. Тому частина з учасників акції понесуть покарання.

Водночас, за словами чиновника, мирним протестувальникам нема чого боятися.

“Останній мітинг з цього приводу був вдень. Тоді не було жодних насильницьких дій. Зараз спеціально організатори запланували акцію на вечір, думають буде більше агресії. Вони думають, що так буде легше приховувати своє обличчя, але камери все бачать”, – сказав Геращенко.

Він припускає, що ініціатором акції виступає Петро Порошенко.

“Зацікавленою особою є Петро Олексійович Порошенко. Це моя особиста думка. Йому потрібно робити все для того, щоб було гірше. Бо чим гірше, тим краще для нього”, – заявив Геращенко.

Зауважимо, чиновник додав, що постраждалих на акції немає.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.