У п’ятницю, 6 листопада, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко прийшов на засідання у Верховну Раду в дорогому блайзері марки Zilli.

Про це повідомляє видання Апостоф.

Вартість блайзера становить 2500 євро (близько 83 тисяч гривень).

 

Відзначимо, що Марина Порошенко теж не гребує одягати дорогі речі.

58-річна Марина Порошенко в минулому місяці відвідала міську клінічну лікарню швидкої допомоги. У медзаклад дружина Петра Порошенка приїхала, щоб провідати “в’язня Кремля” Володимира Балуха.

Нагадаємо, що в ніч на 8 вересня екс-в’язень серйозно постраждав в столичному Гідропарку – його з пробитою головою знайшли вранці.

Але журналістів здивував не факт приїзду Марини Порошенко. Найбільше суспільний резонанс викликав той факт, що в державну установу (лікарню) вона приїхала у взутті італійської марки Aquazzura.

Нагадаємо, що колишня перша леді, і раніше носила брендові речі. Ми вже бачили на ній светр Armani і туфлі Мanolo Blahnik.

Цей бренд заснував дизайнер Едгардо Озорио з Колумбії. На створення першої колекції жіночих туфель його надихнули спогади про відпочинок на Капрі. Назва марки походить від італійського слова “Acqua Azzura”, що означає “блакитна вода”.

Особлива увага приділяється розкішним деталям, а сама взуття виготовляється з якісних і кращих матеріалів, таких як кашемір, шкіра і замш. Велика частина виробів “Аквазурра” має витончені пряжки, які зручно фіксуються на нозі. Балетки (класична модель жіночих туфель з закритим носком на плоскій підошві або з невеликим каблуком) Марини Порошенко теж з пряжками і прикрашена штучними перлами.

В описі товару уточнюється, що туфлі на низькому ходу Aquazzura Nolita були придумані за прикладом взуття, яку носять на королівських коронації. Вони виготовлені в Італії з чорної текстурованої шкіри і мають еластичну обробку, що забезпечує комфорт і гнучкість.

Вартує пара взуття $ 695 або близько 19 500 гривень за курсом НБУ на 25.09.2020 року. На багатьох сайтах саме ця модель вже розпродана, але є альтернативні варіанти в інших кольорах.