У суботу, 16 травня, в селі Нехворощ Андрушівського району Житомирської області під час відпочинку в водоймі потонула сімейна пара

За словами очевидців, компанія з декількох чоловіків і жінок відпочивала на березі водойми. Четверо жінок вирішили поплавати на човні, який несподівано перекинувся просто посеред озера. Троє жінок самостійно вибралися на берег.

На порятунок четвертої, яка не вміла плавати, кинулися її чоловік зі своїм братом. Останній знайшов утопленицю і доставив її на берег. Там її намагалися повернути до життя, але це не вдалося. Медики, які прибули на місце події, констатували смерть 37-річної жінки.

Поки вся увага була прикута до порятунку жінки, ніхто не звернув уваги, що з водойми не вийшов її чоловік. Тільки потім стало відомо, що він потонув. Тіло 42-річного жителя Бердичева допомогою металевого гака витягували рятувальники, повідомили в обласному главку ГСЧС.

Нагадаємо, 1 травня в Донецькій області потонув поліцейський, який рятував доньку з тонучого автомобіля. А 14 травня в Жовтих Водах Дніпропетровської області в річці Жовта потонула 11-річна дитина.